شنبه, 17 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۳:۳۷:۴۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ 
  • تعداد بازدید : 72
  • کد خبر : ۳۲۲۹
روز دانش آموز

برگزاری مراسم باشکوه ۱۳ آبان 
مراسم باشکوه ۱۳ آبان ماه روز دانش آموز در هنرستان دخترانه ولایت با حضومسئولین شهری برگزار گردید
 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر گرمدره روز دوشنبه مورخ ۱۳ /۸ /۹۸ مراسم باشکوه روز دانش آموز با حضور امام جمعه محترم و اعضای محترم شورای اسلامی شهر سرپرست شهرداری و تنی چند ازمدیران شهرداری در هنرستان دخترانه ولایت برگزار شد .
در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای واثق امام جمعه گرمدره ضمن گرامیداشت و تبریک این روز بزرگ و استکبار ستیزی به دانش آموزان و زحمتکشان مدرسه ،به وقایع تاریخی که یادآور سه رخداد مهم در تاریخ ایران اسلامی است اشاره نمودند. ایشان اظهار داشتند تبعید حضرت امام خمینی رحمت الله به ترکیه ۱۳ آبان ماه ۱۳۴۳ ،
کشتار دانش آموزان در ۱۳ آبان ۱۳۵۷ و تسخیر سفارت آمریکار همان لانه جاسوسی در ۱۳ آبان ماه ۱۳۵۸ سه رویداد با یک هویت بودند که هرکدام در شکل گیری حرکت انقلاب اسلامی نقش بسزایی ایفا کردند هویت این اتفاق مبارزه با استکبار بود و به همین دلیل این روز به یاد ماندنی روز ملی مبارزه با استکبار نام گذاری شد و همچنین برای تمامی دانش آموزان علم و اخلاق آرزوی توفیق کرد. ایشان برای تمامی دانش آموزان عزیز آرزوی کسب علم و اخلاق و توفیق روز افزون را از خداوند متعال مسئلت کردند . 
در ادامه مراسم پس از اهدای جوایز به دانش آموزان نماز پرفیض ظهر و عصر به امامت ایشان در مدرسه برپا گردید

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.5.3.0
    V5.5.3.0