شنبه, 17 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۲:۱۵:۴۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 27
  • کد خبر : ۳۴۰۶
پیام نوروز ۱۳۹۹
پیام نوروزی مهندس یاسر سلگی رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی گرمدره

پیام نوروزی مهندس یاسر سلگی رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی گرمدره
انتخاب نوروز به عنوان آغاز سال جدید علاوه بر اینکه بر محاسبات دقیق علمی و ریاضی استوار است، نشانه روح زیباطلب، اعتدال جو و خوب ایرانی است. بهار یکی از باشکوه ترین جلوه های رحمانی در جهان هستی است که می توان با تماشای آن، راهی به سوی خدا یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست، فصلی نو که طبیعت ردای شکوفه بر تن می کند و انسان ها را به مهرورزی، گره گشایی و هم گرایی فرا می خواند. نوروز حلقه پیوند بین میراث فرهنگ و تمدن ایران زمین با دین مبین اسلام است که واژه هایی چون صله ارحام، تفکر، نوآوری، سر زندگی، پاکی ، نظافت و تعاملات اجتماعی را معنا و مفهوم می بخشد و نوروز فرصتی است برای پناه بردن به دامن طبیعت و اینکه در اسرار آفرینش تامل و تعمق کنیم.
سال ٩٨که مزین به شعار هوشمندانه مقام معظم رهبری مبنی بر “رونق تولید ” بود به پایان رسید. سالی با  سختی‌ها و گشایش‌ها،  کامیابی‌ها و تجربه‌های تلخ و شیرین همراه بود امیدوارم سال جدید همان طور که مقام معظم رهبری سال «جهش تولید» نام گذاری کردند، سال اتفاقات و رویدادهای بزرگ در همه ابعاد اقتصادی فرهنگی و اجتماعی باشد و در سال پیش‌رو گرمدره بیش از گذشته با همت و کار مداوم مسئولان و مشارکت و همدلی مردم در مسیر رشد و تعالی قرار بگیرد 
 اینک در  سال نو بار دیگر نیازمند وحدت و همدلی همه شهروندان گرامی برای تحقق آرزوها و آرمان های مشترک مان هستیم. نوروز که موسم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوهاست فرصت مناسبی است تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم که تا رسیدن به شهری آباد و توسعه یافته و تحقق یک زندگی توأم با معنویت، آرامش، امید و دستیابی به کمال، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.
 اینجانب حلول سال نو را که جلوه ای از حکمت و رحمت بی مثال و قدرت بی بدیل خداوند متعال است محضر همه شما مردم فهیم؛ با صفا، صمیمی، نجیب و وفادار شهرمان گرمدره تبریک عرض نموده و امیدوارم سال نو، سالی سرشار از موفقیت و سربلندی و احسن حال برای همگان باشد.
انشاء الله

امتیاز :  ۲.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.5.3.0
    V5.5.3.0