چهارشنبه, 9 مهر 1399
  • ساعت : ۱۵:۵۷:۱۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ 
  • تعداد بازدید : 58
  • کد خبر : ۳۵۱۰
    /  6
هیئت رئیسه مجمع خیرین گرمدره تشكیل جلسه داد


جلسه هیئت رئیسه مجمع خیرین گرمدره کماکان با رعایت پروتکل بهداشتی و‌ فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر هیئت رئیسه مجمع خیرین شهر صبح روز چهارشنبه ۹۹/۲/۳۱ در سالن جلسات شهرداری با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای واثق امام جمعه گرمدره ، آقای سعیدیان نایب رئیس و رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ، دکتر دادخواه شهردار گرمدره ، دکتر مصباحیان و رئیس مرکز خیریه گل نرگس تشکیل جلسه دادند .
در گزارش آمده است ابتدای جلسه امام جمعه گرمدره با بیان اینکه از پیگیری عزیزان برای تشکیل جلسه تشکر می کنم افزود راه اندازی کارگروه ها و کمیته‌های تخصصی از ضروریات مجمع است که با بکارگیری و استفاده از افراد صاحب نظر در این کارگروه ها عملکرد بهتری در مجمع خواهیم داشت .
ایشان افزودند مصوبات جلسه باید در شهر لازم الاجرا باشد همه گروه ها و متولیانی که در این امور در شهر فعالیت می‌کنند باید تمکین کنند .ما قدردان زحمات همه زحمتکشان در خیریه‌ها هستیم ولی نیاز خانواده ها صرفاً تأمین معیشت آنها نیست و کمیته‌های مختلفی که با حضور نمایندگان مربوط راه‌اندازی خواهد شد باید به امور دیگری از جمله : آموزش ، درمان ، امور فرهنگی و مسکن خانواده‌ها پرداخته شود که در این زمینه باید از تمام ظرفیت های شهر برای کمک به نیازمندان استفاده شود و لذا توصیه بنده این است که هرچه انسجام بین گروهها و متولیان خیریه ها بیشتر شود نتیجه آن اثربخش‌تر خواهد بود.

در ادامه نیز دکتر دادخواه شهردار گرمدره بیان داشتن با توجه به وجود تعدادی خانواده  نیازمند در شهر وظیفه اول ما ضمن تامین نیازهای آنها حفظ کرامت انسانی و عزت نفس این عزیزان است و ما باید این خانواده‌ها را بطوری تحت حمایت قرار دهیم، اولین هدف ما خودکفایی آنها  باشد .
ایشان افزودند: در راستای اجرای فرمایش مقام معظم رهبری و رزمایش مواسات و همدلی تعدادی بسته معیشتی بین خانواده‌های جامعه هدف توزیع شد و این امر باعث ایجاد یک شور و انگیزه خاصی در بین مردم شده و آن چیزی که به ذهن همه در آن مقطع رسید تهیه و توزیع آن پک ها بود و شاید به نوع بهتری هم می‌شد عمل کرد ولی چون این مجمع و این ترکیب نبود به این طریق عمل شد.
 وی خاطرنشان ساخت با شکل‌گیری این مجمع و راه‌اندازی کمیته‌های مختلف همه خیریه های شهر و همه عزیزانی که در این راستا فعالیت می‌کنند ساماندهی خواهد شد و با تهیه نرم‌افزار خاص و بانک اطلاعاتی از خانواده‌های نیازمند که در اختیار خیریه ها قرار خواهد گرفت به صورت مداوم با اطلاعاتی که از افراد دارد به امورات آنها رسیدگی خواهد کرد .
دادخواه اظهار داشت با تکمیل کمیته ها از جمله کمیته شناسایی ، تامین و توزیع ، برنامه‌ریزی و آموزش کمیته های دیگر در مجمع و همچنین با تشکیل مجامع مختلف مانند مجمع تولیدکنندگان و صنعت گران با حمایت همه عزیزان امیدواریم این مجمع را به سرمنزل مقصود برسانیم .ان شاالله.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.3.0
    V5.5.3.0