شنبه, 17 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۱:۴۲:۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ 
  • تعداد بازدید : 40
  • کد خبر : ۳۵۱۶
دكتر دادخواه شهردار گرمدره از امضای تفاهم نامه مشترك با سرمایه‌گذار بخش خصوصی برای احداث پمپ بنزین خبر داد.


پروژه مشارکتی مجتمع خدمات خودرویی (نگین گرمدره )
به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر گرمدره دادخواه شهردار گرمدره از امضای تفاهم نامه مشترک با سرمایه‌گذار بخش خصوصی برای احداث پمپ بنزین و مرکز خدمات خودرویی در جنوب جاده مخصوص خبر داد.
✒ در این گزارش آمده است ‌. دادخواه با بیان اینکه پروژه های مشارکتی برای شهرداری ها؛ بهترین امکان برای تامین درآمد پایدار میباشد اظهار داشت: در این نوع از مشارکت سهم طرفین بر اساس آورده های طرفینی تعین میگردد. سهم شهرداری قسمت زمینی و عوارض مربوطه و سهم شریک هزینه های احداث پروژه ها ، خدمات فنی ، انشعابات و... میباشد ‌‌.
✒ ایشان افزود. پروژه مجتمع خودرویی ( نگین گرمدره ) در ابتدا یکی از پروژه هایست که شهرداری گرمدره با هدف تامین خدمات مورد نیاز شهروندان این شهر و کسانی که از جاده ی مخصوص عبور میکنند و در وهله ی دوم به عنوان تامین کننده ی درآمد پایدار برای شهرداری اقدام به برنامه ریزی و تعریف این پروژه نموده است .
✒ وی ادامه داد. در بررسی های اولیه، مطالعات، گزارش امکان سنجی پروژه مشخص گردید که در فاصله بسیار زیادی در محور جنوبی جاده مخصوص جایگاه پمپ بنزین وجود ندارد و احداث این مجتمع میتواند کمک شایانی به شهروندان و عبور کنندگان از محور جنوبی جاده مخصوص برای تامین سوخت وخدمات خودروهای خود مینماید.
✒ دادخواه خاطر نشان کرد. در محدوده پمپ بنزین سه سکوی سوخت گیری که هر سکو دارای ۳ پمپ وجود دارد پیش بینی گردیده و به علاوه یک کافی شاپ با ۴ فروشگاه لوازم یدکی ، تعویض روغن کارواش و.... نیز در نظر گرفته شده است در باقی مانده ی زمین در غرب جایگاه نیز یک مجتمع تجاری .اداری تعریف گردید که در همکف با سطح اشغال ۱۰ درصد در حدود ۵۸۰ متر مربع یک واحد تجاری با تراکم ۴ طبقه با کاربری اداری احداث خواهد شد. 
✒ شهردار گرمدره در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت. در پی فراخوانی که شهرداری گرمدره برگزار نمود یک توسعه گر (سرمایه گذار بخش خصوصی )اعلام آمادگی نمود و پس از بررسی های لازم انتخاب و تفاهم نامه همکاری با وی به امضا رسید سهم هر یک از طرفین مشارکت حدود ۵۰ درصد تعیین گردید. ونکته قابل توجه اینجاست که در طرح تفضیلی ما یک راه ارتباطی سواره رو به صورت یک طرفه بین خیابان ناصریه و جاده ی مخصوص و خیابان شهرداری پیش بینی شده است .که این خیابان یکی از مهم ترین دستاوردهای طرح تفضیلی برای برقراری ارتباط بین کوهک، امیراباد و ناصریه با گرمدره محسوب میشود .
✒ وی در تکمیل سخنان خود گفت:احداث پروژه ی مشارکتی مجتمع خدماتی نگین گرمدره به ویژه مسیرهایی که از جنوب آن پروژه عبور میکند امکان احداث این خیابان را فراهم مینماید . 
این پروژه در حال حاضر در موقعیتی است که قرارداد احداث آن بین شهرداری و توسعه گر (شریک ) در دست تدوین میباشد . بی تردید در صورت احداث آن علاوه بر خدمات رسانی تامین کننده ی دسترسی خیابان ناصریه به جاده مخصوص و خیابان شهرداری میشود و علاوه بر یک فروشگاه بزرگ ، چهار طبقه اداری نیز برای استقرار واحد های مختلف شهرداری که در حال حاضر در ساختمان های میباشند فراهم خواهد نمود .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.3.0
    V5.5.3.0