شنبه, 17 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۱:۵۷:۴۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ 
  • تعداد بازدید : 46
  • کد خبر : ۳۵۱۷
پیام تبریك

اعضای شورای اسلامی شهر وشهردار گرمدره در پیامی فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفتند 
دراین پیام آمده است
بسم الله الرحمن الرحیم 
اَللّهُمَّ اَهْلَ الْکِبْرِیاَّءِ وَالْعَظَمَةِ وَاَهْلَ الْجُودِ وَالْجَبَرُوتِ وَ....
رمضان به پایان رسید و اینک روزی است که باید نتیجه یک ماه روزه و عبادت را جشن گرفت و چه نتیجه ای زیباتر از این که غنچه های فطرت انسان در سپیده عید فطر، شکوفا شود و جان انسان در فضای معطرش به پرواز درآید. عید فطر، عید فطرت است. روزی است که انسان به فطرت پاک خود باز می گردد و به شکرانه این بازگشت، به ستایش باری تعالی به جشن و سرور می پردازد.
عید فطر روزی است که روزه داران پاداش یک ماه عبادت و کوشش خود را دریافت می کنند و عیدی می گیرند. پاداش روزه داران بخشش گناهان و خشنودی حضرت رحمان است. پس باید به هوش باشیم که پس از پایان این ماه مبارک در کارنامه اعمال خود جز نیکی نیاریم و در زمین مصفّای دل جز بذر خوبی نکاریم.
انسان مؤمن در طول ماه پربرکت رمضان فرمان خداوند را اطاعت می کند، آنچه خداوند واجب کرده است انجام می دهد، رنج گرسنگی و تشنگی و تربیت نفس و عبادت حق را تحمل می کند و لذت ترک گناه را درک می کند. هر کس که در این ماه در رسیدن به حق و کسب رضای معبودگوی سبقت را برده باشد، سهم بیشتری از برکات خوان گسترده عید سعید فطر خواهد داشت.
با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک عید بزرگ سعید فطر وجشن تقرب وبندگی به مردم عزیز و شریف این شهر، از خداوند متعال، رستگاری و عزت و کرامت همگان را مسئلت مینمایم و امیدوارم با بهرهگیری از توفیقات برگرفته از برکات ماه مبارک رمضان؛ در همه مراحل زندگی موفق و پیروز باشید ان شاءالله

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.3.0
    V5.5.3.0