چهارشنبه, 9 مهر 1399
  • ساعت : ۱۵:۲۵:۵۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ 
  • تعداد بازدید : 65
  • کد خبر : ۳۶۱۲
    /  5
دكتر دادخواه شهردار گرمدره در نشست با مجمع خیرین گرمدره: به سمت توانمندسازی مددجویان برویم
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر گرمدره نشست دکتر دادخواه شهردار گرمدره با حضور حجازی نیا امام‌جمعه گرمدره، سعیدیان نایب رییس شورای اسلامی شهر گرمدره و دبیر مجمع خیرین و همچنین خیرین شهرگرمدره در سالن جلسات شهرداری گرمدره برگزار شد.

دکتر دادخواه شهردار گرمدره در این جلسه با بیان اشاره به ورود امام جمعه گرمدره در هفته گذشته گفت: بی شک حضور شما در گرمدره موجب تعالی و پیشرفت شهر خواهد بود 

وی ادامه داد: انجام چنین جلساتی که درجهت کمک‌ به مردم است سبب  دلگرمی مردم‌ بوده و باید تلاش شود دراین نوع جلسات تصمیمات جامعی برای مردم بگیریم.
وی مطرح کرد:هدف مهمی که مورد تاکید است این مهم خواهد بود که گرمدره به عنوان شهر مهربانی همراهی و همدلی پیشقدم در امور خیر خواهانه داشته باشد که خوشبختانه همه دارند تلاش می کنند باری را به دوش بکشند تا این امر تسهیل و در مسیری بیافتد که نتیجه بهتری بگیریم.
دادخواه گفت:مجمع خیرین به سمت توانمند سازی مددجویان پیش برود تا بتوانیم از تمام توانمندی که در شهر در بخش های مختلف وجود دارد استفاده کنیم و مسبب رسیدگی به مشکلات مردم در صنف های خودشان باشیم.
وی با اشاره به بیماری کرونا و مشکلات بسیاری که برای مردم و اصناف ایجاد شده اظهار کرد: کمک کنیم باری از دوش مرد بر داشته شود چرا که در شهر هنرمندان و ورزشکارانی و ... داریم‌ که  بسیاری از آنها  راغب نیستند به دلیل کرامت نفسشان‌مشکلاتشان را مطرح کنند.
وی مطرح کرد: باید کمک‌کنیم که از توانمندی های  این‌مجمع استفاده شود که خیرش به مردم استان و حتی کشور برسد.
دکتر دادخواه تصریح کرد: بارها در جلسات مطرح کرده ام همچون در جلسه آموزش وپرورش که ما در طرح جامع مان فضاهایی مثل آموزشی باید پیشبینی کنیم و نگاهمان را وسیع تر کنیم حتا خارج از گرمدره در امور خیرخواهانه ببریم.

شهردار گرمدره گفت که باید از توانمندی دوستان خیر  استفاده ببریم اظهار کرد:ساماندهی وضعیت خیریه ها مورد توجه است و بیشتر هدفم توانمند سازی نیازمندان  است. 
دادخواه ادامه داد:ما نمی خواهیم‌نیازمندان‌ را به عنوان‌مددجو فرض کنیم بلکه توانمند سازی شان مد نظر است و باید کمک کنیم روزهایی برسد که خود آنها نیز روزی خود دست دیگری را بگیرند و مردم‌ نیز امیدوار باشند و امید به آینده بهتر داشته باشند و همه مردم‌بدانند که مردم در گرمدره مردمی هستند که پای کار ایستاده اند.

سعیدیان نایب رییس شورای اسلامی شهر گرمدره: 
مراکز نیکوکاری گرمدره ساماندهی می شود

در این نشست سعیدیان نایب رییس شورای اسلامی شهر گرمدره همچنین اظهار کرد: مجمع خیران‌در سال ۹۸ کلید خورد و این‌جلسه  چهارمین جلسه است.  
وی تاکید کرد: مجمع با این هدف ساماندهی مراکز نیکوکاری راه اندازی شد چرا که مراکز نیکوکاری ما تعدادشان زیاد است و همه آنها در راستای اهداف خیریه فعالیت می کنند.
 نایب رییس شورای اسلامی شهر گرمدره تصریح کرد:دوستان تصمیم گرفتند مجمعی تشکیل شود تا همه خیران‌در بخش های مختلف شهر به صورت یکپارچه فعالیت نمایند.
وی بیان کرد: در گذشته دکتر دادخواه برنامه ریزی هایی کرده بود که هم‌اکنون‌به همان سمت و سو می رویم‌ و دلمان می خواهد این ترکیب کلید بخورد و کار شروع شود و گفتنی است که در این مجمع از قشرهای مختلف حضور دارند.

وی خبر داد: ۲۱ عنوان از بخش های مختلف در این مجمع حضور دارند.
سعیدیان ادامه داد:تمام امور خیریه شهر ما به قوت خود باقی است و دارد انجام‌می شود اما موازی کارهایی صورت میگیرد که باید در مجمع خیرین به این نتیجه برسیم  که برخی نیازمندان که بی بهره می ماند در این چرخه قرار گیرند .

این مسوول گفت:خیران‌ مدرسه ساز کشور هم اعلام آمادگی کرده اند که در شهر مان اگر فضای آموزشی دا