چهارشنبه, 9 مهر 1399
  • ساعت : ۱۶:۲۹:۴۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ 
  • تعداد بازدید : 78
  • کد خبر : ۳۶۱۳
    /  7
هشتمین جلسه شورای اداری شهر گرمدره
دکتر دادخواه شهردار گرمدره در جلسه شورای اداری شهر گرمدره مطرح کرد: ایجاد روشنایی معابر گرمدره از جمله اولویتهای شهرداری گرمدره است

 

✅به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر گرمدره جلسه شورای اداری شهر گرمدره با حضور دکتر دادخواه شهردار گرمدره، حجت الاسلام و المسلمین حجازی نیا امام جمعه گرمدره، سعیدیان‌نایب رئیس شورای اسلامی شهر، پورقنبر فرمانده حوزه ۱۲۷ حضرت قمر بنی هاشم ، محبت خانی فرمانده کلانتری ۳۴ گرمدره، یارعلی رئیس پلیس راه تهران_کرج _رئیس عتبات عالیات گرمدره، رئیس ابفای شهرگرمدره،  نماینده اداره برق و دیگر مسوولان این شهر در سالن جلسات شهرداری گرمدره برگزار شد.


✅به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر گرمدره در این‌نشست دکتر دادخواه شهردار گرمدره با بیان این که موضوع معیشت مردم باید مورد توجه قرار گیرد اظهار کرد: امیدوارم‌بتوانیم‌نهادهای خدمت رسان در شهر  را در جهت خدمت بیشتر به مردم به کار گیریم تا سبب رضایتمندی هر چه بیشتر مردم شود.


✅دادخواه گفت: کمیته ای تخصصی در شهر در جهت رفع نیازهای مردم‌در بخش های مختلف تشکیل شود تا نیازهای مردم در بخش های مختلف مرتفع و حل شود.


✅وی بیان‌کرد: در موضوع روشنایی ها همچنان مشکلاتی وجود دارد که امیدوارم هر چه زودتر رفع شود.


✅این‌مسوول همچنین تصریح کرد: تلاشهای خوبی در زمینه مهار آتش سوزی های هفته های گذشته صورت گرفت که از کمک همراهانمان در آتش نشانی و بسیج و دیگر بخش ها تشکر می کنم. 


✅شهردار گرمدره در ادامه اظهار کرد: در برخی مناطق شهر همچنان‌مشکل روشنایی داریم‌و شهرداری آمادگی دارد تا همکاری برای رفع این مهم با اداره برق داشته باشد.


✅دکتر دادخواه بیان کرد: تعدادی برجهای نوری را نیز در منطقه ایجاد کرده ایم چرا که روشنایی سبب امنیت خاطر شهروندان خواهد شد و در بیش از ۶ منطقه برجهای نوری ایجاد شد تا معابر شهرمان روشن‌باشد  و آرامش و امنیت خاطر برای شهروندان‌ ایجاد شود.


✅وی ادامه داد: از اداره برق می خواهیم در این موضوع با ما همراه تر شوند که نارضایتی های موجود در این زمینه مرتفع شود.


✅این مسوول افزود:در  موضوع محرم و اعیاد نیز جلسه ای تخصصی تر با اداره برق باید داشته باشیم تا به نتایج بهتری در این‌زمینه دست یابیم.


✅شهردار گرمدره گفت: ورودی های شهر ما همچنان خاموش است و اگر مشکلی دراین بخش وجود دارد باید هر چه زودتر رفع شود و اگر نیاز به کمکی از سوی شهرداری در این زمینه وجود دارد شهرداری آمادگی کمک در این زمینه را با اداره برق دارد و اولویت بنده در این زمینه رفع این معظل است.


✅این‌مسوول در زمینه کیفیت آب شرب گرمدره بیان کرد: اگر انشعاب آب به شهر قدس داده شده است برای مردم گرمدره نیز صورت پذیرد چرا که مردم این شهر نیز با مشکل آب روبرو بوده و پیگیری های لازم نیز برای انجام آن برای گرمدره صورت پذیرد.


✅دکتر دادخواه در زمینه روشنایی جاده مخصوص تصریح کرد: این بحث بسیار اهمیت دارد و نباید سبب ایجاد مشکل در بحث تصادفات، ایمنی و امنیت شهروندان شود.

✅حجت الاسلام والمسلمین حجازی نیا امام جمعه جدید شهر گرمدره نیز در این جلسه اظهار کرد: در آستانه ایام‌پر خیر و برکتی قرار داریم و امیدوارم ‌با تمام توان سرباز ولایت باشیم چرا که ما مدیون‌خون شهدا هستیم و باید در این‌مسیر  به عنوان‌سرباز ولایت در بخش های مختلف قدم های خوبی برای مردم‌ برداریم.


✅حجت الاسلام والمسلمین حجازی نیا ادامه داد: امیدوارم‌با حمایت و یکدلی برای مردم کار کنیم و در بحث مواسات نیازمندان به عنوان  ولی نعمتانمان را در یابیم.


✅وی با اشاره به ایام محرم و صفر افزود: همان محرم و صفر است که