يکشنبه, 19 مرداد 1399
  • ساعت : ۲۱:۳۷:۵۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ 
  • تعداد بازدید : 23
  • کد خبر : ۳۶۱۷
مرحله‌ دوم مواسات همدلی و كمك های مومنانه امروز در شهر گرمدره مورد انجام قرار گرفت.
دکتر دادخواه شهردار گرمدره: موج برادری و همدلی با دومین‌رزمایش کمکهای مومنانه در گرمدره متبلور شد

‍ ‍ ‍ 

✅مقام‌معظم رهبری بعد از شیوع ویروس کرونا و با توجه به مشکلات معیشتی و اقتصادی که‌این‌بیماری برای بسیاری از مردم و نیازمندان بوجود آورد انجام رزمایش مواسات و همدلی و کمک های مومنانه را مطرح نموده و بنا به دستور ایشان برگی زرین دیگر از حضور و تبلور مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی به منصه ظهور گذاشته شد.

 

✅به روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر گرمدره دکتر دادخواه شهردار گرمدره ضمن بیان این مهم خبر داد: مرحله‌ دوم مواسات همدلی و کمک های مومنانه امروز در شهر گرمدره  مورد انجام قرار گرفت.

 

✅دادخواه گفت: در راستای تبیین سخنان گوهربار مقام‌معظم رهبری و در جهت تکریم و خدمت هر چه بیشتر به نیازمندان و خانواده های آسیب دیده از کرونا دومین مرحله  کمک های مومنانه شهرداری و شورای شهر گرمدره،امام جمعه گرمدره، بسیج و همچنین خیران گرمدره ای در سطح این شهر انجام گردید.

 

✅وی تصریح کرد: مدیریت شهری گرمدره و شورا و تمامی خیران این شهر تا شکست کامل کرونا یاریگر نیازمندان خواهندبود.

 

✅این‌مسوول ضمن تبریک اعیاد پیش رو به مردم شریف و ولایت مدار گرمدره اظهار کرد: یاری گر نیازمندان بودن توفیقی است که خداوند به ما ارزانی داشته است و باید تلاش کنیم در فرصت خدمتگزاری از نیاز نیازمندان غافل نشویم.

✅دکتر دادخواه با اشاره به مجمع خیرین گرمدره بیان کرد: در این مجمع نیز تلاش شده یاریگر قشر محروم‌جامعه بوده و با نگاهی متفاوت به امر کمک‌به نیازمندان و تلاش در جهت توانمند سازی آن ها نگاه شود.

✅شهردار گرمدره در آخر اظهار امیدواری کرد: امیدوارم روزی فرا برسد که هیچ نیازمندی در جامعه مان وجود نداشته باشد.

 

 

#کمک_های_مومنانه

#دکتر_دادخواه_شهردار_گرمدره 

#شهرداری 

#گرمدره_شهر_مهربانی 

 

امتیاز :  ۴.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.5.3.0
    V5.5.3.0