سه‌شنبه, 30 دی 1399
  • ساعت : ۱۸:۴:۳۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ 
  • تعداد بازدید : 66
  • کد خبر : ۳۷۱۰
    /  7
بازدید دكتر دادخواه شهردار گرمدره به همراه حجت الاسلام والمسلمین حجازی نیا خطیب جمعه گرمدره، اعضای شورای اسلامی شهر و همچنین فرمانده حوزه ۱۲۷ بسیج از شعب اخذ رای در شهر گرمدره
دکتر دادخواه شهردار گرمدره در سرکشی از صندوق های رای حوزه گرمدره مطرح کرد: حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای مشت محکمی بر دهان ابرقدرت‌های جهانی است

‍ ‍


🟠امروز مردم حوزه انتخابیه کرج حماسه ای دیگر آفریدند و با حضور در پای صندوق های رای برای شرکت در دور دوم انتخابات مجلس حضور یافتند.


🟠به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی گرمدره دکتر دادخواه شهردار گرمدره به همراه حجت الاسلام والمسلمین حجازی نیا خطیب جمعه گرمدره، اعضای شورای اسلامی شهر و همچنین فرمانده حوزه ۱۲۷ بسیج از شعب اخذ رای در شهر گرمدره بازديد کردند. 


🟠در این بازدید دکتر دادخواه شهردار گرمدره در گفت و گو با خبرنگار ما ضمن تشکر از حضور مردم گرمدره در پای صندوق های رای گفت: مردم همیشه در صحنه گرمدره همواره نشان داده اند که پای آرمانهای امام و انقلاب مانده اند و در دوران های مختلف و وقایع کشور هیچ گاه دست از آرمان‌های خود برنداشتند و امروز نیز با حضور خود نشان داده و نشان خواهند داد که این ولایتمداری خود را  همواره حفظ خواهند کرد.


🟠دکتر دادخواه اظهار کرد: امروز روزی است که سبب عصبانیت دشمن و بدخواهان نظام خواهد شد چرا که به چشم خود خواهند دید مردم ما به آینده و سرنوشت خود اهمیت می دهند.


🟠وی با بیان این مهم که مردم ما مردمی فهیم و دارای ارزش های اسلامی هستند تصریح کرد: از مردم می خواهم با حضور در پای صندوق های رای و انتخاب فرد اصلح نقش موثری در سرنوشت خود  داشته باشند.


🟠این‌مسوول در آخر بیان کرد: حضور پر شور مردم در پای صندوق های رای مشتی محکم‌تر دهان یاوه گویان و ابرقدرت‌های جهانی است که همواره سعی در مایوس کردن مردم ما دارند.

 

🟠 گفتنی است شهردار و دیگر مسوولان بعد از بازدید و سرکشی از حوزه های رای گیری در سطح شهر گرمدر رای خود را به صندوق های رای ریختند.

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.5.3.0
    V5.5.3.0