شنبه, 8 آذر 1399
  • ساعت : ۲۲:۷:۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ 
  • تعداد بازدید : 42
  • کد خبر : ۳۷۱۳
    /  2
دیدار رئیس شورای اسلامی شهر گرمدره با امام جمعه این شهر
داود سعیدیان رییس شورای اسلامی گرمدره در دیدار با امام‌جمعه شهر مطرح کرد: از هیچ کمکی برای خدمت به مردم دریغ نخواهیم کرد

 

رئیس شورای اسلامی شهر گرمدره به دیدار با امام جمعه این شهر رفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی گرمدره در این دیدار  دو طرف درخصوص مسائل و مشکلات شهر به  گفتگو نشستند.

سعیدیان در این جلسه ضمن بیان این مهم که خدمت بیشتر به مردم در بخش های مختلف باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا بسیاری ازمردم و صنوف دچار مشکلات مالی و اقتصادی زیادی قرار گرفته اند و در این برهه وظیفه ماست به عنوان خادمان مردم به ولی نعمتان خود توجه نموده و تلاش کنیم باری از دوششان برداریم.

سعیدیان بیان کرد: بی شک با همت و کمک همه مسوولان شهر و خیران شاهد روزهای پرنشاط نیز خواهیم بود و در این فرآیند شورا و مدیریت شهری از هیچ کمکی برای خدمت به مردم دریغ نخواهند ورزید.


وی ادامه داد: در این راستا تلاش می شود در بخش های مختلف عمرانی، فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و حتا فعالیت‌های نیکوکارانه بتوانیم روزهای خوبی برای مردم گرمدره رقم‌بزنیم.

این‌مسوول تصریح کرد: حل مشکلات کوچک و بزرگ از جمله تامین آب با کیفیت، روشنایی سطح شهر و تسهیل امور مردم، توجه به نیازهای شهروندان و ... را در دستور فعالیتها و مصوبات خود قرار داده ایم و در راستای  تحقق آن از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهیم کرد.

رئیس شورای اسلامی گرمدره در آخر گفت: از حمایت‌ها و راهنمایی های امام جمعه گرمدره نیز تشکر می کنم که در این راه خطیر حامی و همراه ما خواهند بود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.3.0
    V5.5.3.0