سه‌شنبه, 9 آذر 1400
  • ساعت : ۲۲:۱۱:۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ 
  • تعداد بازدید : 126
  • کد خبر : ۳۷۱۴
مراسم كاروان سلامت باهمت حوزه ۱۲۷بسیج ،شهرداری و شورای اسلامی گرمدره با عنوان رزمندگان دیروز مدافعان سلامت امروز برگزار شد.
سعیدیان نایب رئیس شورای اسلامي گرمدره: بمناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس، بانگ کاروان سلامت در گرمدره به صدا در آمد

 

به گزارش روابط عمومي شهرداری و شورای اسلامی گرمدره در این مراسم داود سعیدیان رییس شورای اسلامی این شهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس با بیان این مهم که انجام و برگزاری چنین برنامه هایی سبب تقویت روحیه همدلی و برادری در بین مردم و مسوولان خواهد شد اظهار کرد: امیدوارم با ادامه و انجام چنین برنامه هایی در سطح شهر شاهد تقویت روحیه نوعدوستی و تقویت روحیه و سلامت شهروندان شویم.


سعیدیان ادامه داد: از  برگزار کنندگان این برنامه تشکر می کنم که توانستند با کار و تفکری جهادی خدمت به مردم را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.

وی در زمینه فعالیت‌های انجام‌شده در این برنامه گفت: ویزیت رایگان ، انجام تست خون، فشار خون ، مشاوره های روانشناسی و... از جمله فعالیتهایی بود که در این برنامه مورد انجام قرار گرفت.

این مسوول در آخر بیان کرد: ادامه چنین‌فعالیت هایی سبب خواهد شد مردم بتوانند از انجام چنین خدماتی به صورت رایگان بهره مند شوند و مشکلات آنان در این بخش ها مورد رصد و پیگیری هر چه بیشتر قرار گیرد چرا که با توجه به شیوع ویروس کرونا مراجعه شهروندان به مراکز درمانی باید با احتیاط بیشتری صورت پذیرد و در موارد ضروری این‌مراجعات انجام گیرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0