چهارشنبه, 9 مهر 1399
  • ساعت : ۱۹:۱۴:۴۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ 
  • تعداد بازدید : 46
  • کد خبر : ۳۷۱۷
نشست دكتر دادخواه شهردار گرمدره با دكتر داراب خانی معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری البرز
در نشست شهردار با معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری البرز مطرح شد: ✴️اجرای تفاهم نامه سه جانبه شهرداری و شورای گرمدره با معاونت پیشگیری از وقوع جرم استان

🛑نشست دکتر دادخواه شهردار گرمدره با دکتر داراب خانی معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری البرز و همچنین کارشناسان مربوطه با موضوع پیگیری مسایل و مشکلات شهر در دفتر معاونت پیشگیری از وقوع جرم برگزار شد.

🛑به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر گرمدره در این نشست دکتر دادخواه شهردار گرمدره با اشاره با موضوع پیشگیری از وقوع جرم  اظهار کرد: یکی از مشکلاتی که همواره نسبت به آن تاکید داشته ام موضوع حریم راه آهن بوده که در این جلسه نیز موضوع مورد پیگیری و آسیب شناسی قرار گرفت.

🛑وی ادامه داد: موضوع حریم راه آهن در منطقه ناصریه موضوعی بسیار با اهمیت برای مدیریت شهری و مشوولان این شهر تلقی می شود و خواسته به حق شهروندان است تا تعیین تکلیف وضعیتشان هر چه زودتر مورد بررسی قرار گیرد.

🛑این مسوول افزود: مردم گرمدره سال هاست با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند و سبب مشکلات معیشتی و رفاهی بسیاری برای آن ها شده است که متاسفانه مکاتبات وپیگیری های بسیاری با مسوولان در این خصوص صورت گرفته که نتیجه ای در بر نداشته و ما به عنوان خادمان مردم در تلاش هستیم تا بتوانیم این موضوع را به سرانجام خوبی برای مردم ناصریه برسانیم.

🛑شهردار گرمدره در محوری دیگر از سخنان خود در این جلسه بیان کرد: پایش تصویری شهر و بررسی نقاط حادثه خیز از دیگر مواردی است که باید صورت پذیرد.

🛑دکتر عباس دادخواه با اشاره به این مهم که پیگیری و جمع آوری مرکز دپو ضایعات یکی از مشکلات و معظلات ساکنین کوهک در گرمدره می باشد گفت: رفع این مهم نیز در دستور کار شهرداری و مسوولان مربوطه قرار دارد.

🛑دادخواه همچنین خبر داد: املاک متعلق به منابع طبیعی، مسکن و شهرسازی که در شمال اتوبان واقع است نیز به زودی تعیین تکلیف خواهد شد.

🛑وی با اشاره به موضوع توانمندسازی شهر در بحث امنیت به خبرنگار ما گفت: مقرر شد جلسه ای با فرماندهی انتظامی استان و دادستان در شورای عالی پیشگیری تشکیل شود و موضوعات مورد بررسی های بیشتر قرار گیرد.

🛑این مسوول بیان کرد:  برگزاری کلاس های آموزش شهروندی از دیگر محورهای مورد گفتگو در این جلسه بود.

امتیاز :  ۳.۳۳ |  مجموع :  ۳

برچسب ها

    5.5.3.0
    V5.5.3.0