شنبه, 8 آذر 1399
  • ساعت : ۱۴:۵۲:۴۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ 
  • تعداد بازدید : 50
  • کد خبر : ۳۷۶۶
    /  7
بازدید دكتر دادخواه از پروژه‌های عمرانی شهر گرمدره
دکتر دادخواه در بازدید از پروژه‌های عمرانی شهر گرمدره: از هیچ تلاشی بر خدمت به مردم دریغ نخواهیم داشت

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهرگرمدره دکتر دادخواه شهردار این شهر از سطح شهر و محل احداث میدان انتهای کوهک بازدید به عمل آورد.

دکتر دادخواه که به همراه مدیر طرح های عمرانی و مسئول زیباسازی شهرداری از سطح شهر و پروژه های عمرانی بازدید می کردند ضمن بازدید از روند اجرایی این پروژه و دیگر پروژه‌های شهرداری گفت: با توجه به روند شیوع ویروس کرونا و محدودیت هایی که در اين زمينه وجود دارد در تلاش هستیم پروژه های عمرانی شهرداری را ادامه داده و به سرانجام برسانیم.

دادخواه بیان کرد: پروژه های تعریف شده شهرداری هم اکنون در حال انجام است و نظارت بر روند اجرای پروژه ها به صورت مستمر صورت می پذیرد.

وی همچنین در خصوص بازدیدش از سطح شهر گرمدره اظهار کرد: در بازدید به عمل آمده مشکلات سطح شهر مورد توجه و رصد قرار گرفت و دستورات لازم در خصوص رفع آنها صادر گردید.


این مسوول ضمن تشکر از همراهی شهروندان در فعالیتهای انجام شده در سطح شهر تصریح کرد: توجه به شهروندان و مقوله شهروندمداری از جمله اولویتهایی است که مسوولان شهری همواره بر آن تاکید داشته و در جهت تحقق هر چه بیشتر آن از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهیم داشت.

امتیاز :  ۳.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.5.3.0
    V5.5.3.0