شنبه, 8 آذر 1399
  • ساعت : ۲۰:۴۷:۳۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ 
  • تعداد بازدید : 23
  • کد خبر : ۳۷۶۸
    /  2
پیام تبریك
پیام تبریک دکتر دادخواه شهردار گرمدره و اعضای شورای اسلامی شهر به مناسبت حلول ماه پر خیر و برکت ربیع الاول و آغاز هفته وحدت

‍ ‍ ‍ 


✴️دکتر عباس دادخواه شهردار گرمدره و اعضای شورای اسلامی این‌شهر طی صدور پیامی، آغاز هفته وحدت و میلاد  مسعود نبی مکرم اسلام را به عموم مسلمین جهان ، به ویژه مردم شریف گرمدره، تبریک گفتند. متن پیام بدین شرح می باشد:
 
بسم الله الرحمن الرحیم

 

ماه ربیع الاول، ماه جشن و سرور اهل البیت(ع) و ماه شکفتن جوانه های تبسم بر چهره دوستداران امامت و ولایت است. 
بی شک بهار ماه ها ربیع الاول است؛ چرا که آثار رحمت الهی و ذخایر برکات خداوندی در این ماه پدیدار می‏ شود و انوار جمال الهی بر زمین و زمینیان می‏ تابد.

در این ماه شریف و پر خیر و برکت ،ولادت آخرین پیام آور نور و رحمت، حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفى(ص)و امام جعفر صادق علیه السلام، و آغاز امامت و ولایت عهدی امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف مناسبت های گرانقدری هستند که روح و جان عاشقان و دلباختگان خاندان عصمت وطهارت(ع) را طراوت و جانی تازه می بخشند و کام جان مسلمانان را شیرین می کنند.

حضرت محمد مصطفی(ص) با حضور پر برکت خود جهان هستی را معنایی دیگر بخشید و مردم مظلوم و آزاده سراسر گیتی را از انوار ملکوتی اسلام عزیز ، دین رحمت و شفقت ،صلح و عدالت والهام دهنده و روشنایی بخش بهره مند ساخت.

اینجانبان حلول ماه ربیع الاول ، آغاز هفته وحدت و میلاد باسعادت عصاره نبوّت، حضرت ختمی مرتبت، پیام‌آور عزت، رحمت و سعادت کلّ بشر محمد مصطفی (ص) را به تمامی مسلمانان به ویژه مردم متدین و با ایمان شهر گرمدره تبریک و تهنیت عرض می نماییم.


امید است توفیق آن را داشته باشیم از الطاف بیکران این ایام مبارک که سراسر شادی، سرور، امید و ایمان است به نحو شایسته ای بهره مند شده و بتوانیم در امرخطیر خدمت رسانی به مردم عزیر گرمدره توفیق داشته باشیم.

✳️عباس دادخواه شهردار گرمدره و 
✳️اعضای شورای اسلامی شهر گرمدره

                      #گرمدره_شهر_مهربانی

امتیاز :  ۳.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.5.3.0
    V5.5.3.0