چهارشنبه, 29 ارديبهشت 1400
  • ساعت : ۱۵:۳۸:۳۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ 
  • تعداد بازدید : 70
  • کد خبر : ۳۸۱۵
پیام تبریك دكتر دادخواه شهردار گرمدره و اعضای شورای شهر به مناسبت هفته كتاب

پیام تبریک دکتر دادخواه شهردار گرمدره و اعضای شورای شهر به مناسبت هفته کتاب

دکتر عباس دادخواه شهردار گرمدره و اعضای شورای اسلامی شهر، طی صدور پیامی فرارسیدن هفته کتاب را تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر گرمدره، دکتر دادخواه شهردار گرمدره و اعضای شورای اسلامی شهر در پیامی هفته کتاب را به اهالی فرهنگ و هنر تبریک گفتند.
شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر گرمدره ضمن گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار، کتاب را چراغ هدایت انسان برای یافتن مسیر راستین و اصیل انسانی دانستند. در این پیام آمده است:
کتاب میراثی ماندگار، پدیده ای باشکوه و با ارزش و عنصری رشد آفرین و روشنگر در پهنه زندگی بشر است و تجربه جهانی نشان می‌دهد که رشد و توسعه تمدن‌ها، ریشه در رشد فکری و فرهنگی آن جامعه دارد و بدون رشد فرهنگ کتاب‌خوانی در جوامع، نمی‌توان به رشد هیچ تمدنی دل‌خوش کرد.
نقش کتابخانه‌ها نیز در انتقال علوم به افراد، بسیار سازنده بوده است، از این‌رو کتابخانه را می‌توان به‌عنوان کانون همایش صاحب‌نظران و موزه پرطراوت اندیشمندان دانست به‌طوری‌که این نهاد، می‌تواند بالندگی و شکوفایی استعدادهای دانش‏ آموزان و دانشجویان را به ارمغان آورده و در نتیجه به تولید اندیشه، دانش و رشد فرهنگ مطالعاتی جامعه منجر شود.
اینجانبان ضمن تبریک هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار، از تمامی تلاشگران عرصه اندیشه و قلم نهایت تقدیر و قدردانی را دارم و از خداوند متعال توفیق روز افزونشان را خواستاریم.

امتیاز :  ۳.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.5.3.0
    V5.5.3.0