چهارشنبه, 29 ارديبهشت 1400
  • ساعت : ۱۳:۳۸:۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ 
  • تعداد بازدید : 85
  • کد خبر : ۳۸۱۹
    /  5
داود سعیدیان رییس شورای اسلامی شهر گرمدره در نشست با فعال فرهنگی گرمدره مطرح كرد: كارآفرینی در این حوزه بانوان،سبب تحكیم بنیان خانواده خواهد شد

⭕️داود سعیدیان رییس شورای اسلامی شهر گرمدره در نشست با فعال فرهنگی گرمدره مطرح کرد:

کارآفرینی در این حوزه بانوان،سبب تحکیم بنیان خانواده خواهد شد

🟢به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامي شهر گرمدره نشست شورای اسلامی شهرگرمدره با بانوان فعال فرهنگی شهر (اندیشه روز) با حضور سعیدیان رئیس شورای اسلامی شهر در سالن جلسات شورای اسلامی این شهر با موضوع بررسی مشکلات حوزه کارآفرینی بانوان در شهر گرمدره برگزار شد.


🟢سعیدیان در این جلسه گفت: خوشبختانه  گام های خوبی در مسائل فرهنگی برداشته شده است و اشتغال و کارآفرینی در سطح شهر گرمدره به چرخه و روال جدید و منطقی افتاده است و این امر مورد استقبال همگان قرار گرفته است.


🟢وی اظهار کرد: با توجه به استقبال شهروندان از این امر تقاضا شده است این موضوع در بخش های دیگر بانوان از جمله زنان بدسرپرست و سرپرست خانوار نیز انجام گردد.


🟢این مسوول تصریح کرد: ایجاد اشتغال‌ برای بانوان بدسرپرست و بی سرپرست و یا نیازمند حتا سبب حمایت از کودکان این خانواده ها و تحکیم بنیان خانواده خواهد شد.


🟢رییس شورای اسلامی شهر بیان کرد: انجام این کار شما در نزد پرودگار محفوظ خواهد ماند.


🟢سعیدیان اظهار کرد: استفاده از ظرفیت و پتانسیل های خیران نیز در فعالیتهای کارآفرینی بانوان شهر مورد توجه و پیگیری قرار گیرد.


🟢در ادامه جلسه رییس شورای شهر استفاده از ظرفیتهای آموزش و پرورش و حسینه ها را مورد توجه قرار داده و گفت: با استفاده از پتانسیل های شهر بدون شک می توان در این زمینه فعالیتهای در خور توجهی را مورد انجام قرار داد.

🟢وی حمایت از خانواده های بدسرپرست علی الخصوص بانوان را مورد توجه قرار داده و بیان کرد: حرکت در این‌مسیر سبب رشد خانواده و خروج از چرخه نیاز است.

🟢 این مسوول با اشاره به این مهم که ما گنجینه های مهمی در این شهر داریم که باید بر روی آنها سرمایه گذاری کرد گفت: ایجاد فراخوان مجمع بانوان کارآفرین از جمله فعالیتهایی است که بانوان فعال در این شهر برای هم افزایی بیشتر باید مورد انجام قرار دهند.

🟢 سعیدیان با اظهار این مهم که در زمینه حمایت از کارآفرینی بدون شک خیران همراه ما خواهند بود بیان کرد: هنر مسوولان در این است که خیران را با سوق دهی به امور خیر در راستای مسائل مورد نیاز جامعه همراهی کنند. 

در این جلسه همچنین بانوان کارآفرین سطح شهر به ارایه برنامه ها و نظرات خود در خصوص توسعه فعالیتها و کارآفرینی بیشتر در این راستا پرداختند.

همچنین در ابتدای این جلسه از نیایش نادری و عرشیا سید اسحقی برندگان مسابقه کتابخوانی عید غدیر با عنوان برادر من تقدیر به عمل آمد.

امتیاز :  ۴.۰۰ |  مجموع :  ۳

برچسب ها

    5.5.3.0
    V5.5.3.0