پنج‌شنبه, 2 ارديبهشت 1400
  • ساعت : ۱۴:۲۷:۴۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ 
  • تعداد بازدید : 40
  • کد خبر : ۳۹۱۵
    /  5
نشست دكتر دادخواه شهردار گرمدره و رئیس شورای اسلامی شهر با جناب سرهنگ قاسم پور معاون اجتماعی و پیشگیری نیروی انتظامی استان البرز
دکتر دادخواه در نشست با معاونت اجتماعی نیروی انتظامي استان البرز مطرح کرد: ضرورت توجه به موضوعات اجتماعی و پیشگیرانه در دستور کار حوزه فرهنگی شهرداری گرمدره قرار دارد

 

صبح امروز نشست دکتر دادخواه شهردار گرمدره، سعیدیان رییس شورای اسلامی شهر گرمدره با قاسم پور معاون اجتماعی و پیشگیری نیروی انتظامی استان البرز در شهرداری گرمدره برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر گرمدره در این نشست دکتر دادخواه شهردار گرمدره ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های شبانه روزی نیروی انتظامی در بحث تامین امنیت شهروندان به ویژه معاونت اجتماعی در ارائه خدمات آموزشی شهروندان در موضوع پیشگیری از وقوع جرم اظهار کرد: خوشبختانه تا کنون قدم های خوبی در این زمینه برداشته شده است و شهرداری گرمدره نیز  با ارایه برنامه ها و فعالیتهای فرهنگی در این بخش توانسته است در حد مطلوبی به اهداف پیشگیرانه در این بخش دست یابد.


وی ادامه داد: پیشقدم بودن در ارایه فعالیت ها در این عرصه و برنامه ریزی و انجام برنامه های فرهنگی و ارایه خدمات آموزشی به شهروندان، تولید محتوا از جمله فعالیت های انجام شده در این بخش است‌.


شهردار گرمدره بیان کرد: با تمام توان  به فعالیت هایمان در این عرصه ادامه خواهیم داد و تاکنون فعالیت های مشترک خوبی در این بخش با معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری و همچنین نیروی انتظامی  انجام شده است.


دکتر عباس دادخواه در بخشی دیگر از این نشست گفت: در بحث پیشگیری از سرقت نیز شهرداری گرمدره به همراه کلانتری و حوزه ۱۲۷ بسیج با ایجاد گشت‌های مشترک تاکنون گام های خوبی در این زمینه برداشته است.


وی تصریح کرد: برگزاری وبینار های آموزشی با همکاری و همراهی آموزش و پرورش در این زمینه خصوصا در ایام کرونا از جمله فعالیت های دیگر در این بخش بوده است.

وی در آخر با بیان این مهم که برنامه ریزی های خوبی در این زمینه در حال انجام است از همکاران حوزه فرهنگی شهرداری گرمدره خواست به صورت گسترده تر مفاهیم و موضوعات ابن بخش را بیش از گذشته پیگیری و اجرایی نمایند.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.5.3.0
    V5.5.3.0