پنج‌شنبه, 2 ارديبهشت 1400
  • ساعت : ۱۷:۳۳:۴۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ 
  • تعداد بازدید : 41
  • کد خبر : ۳۹۱۶
مرحله ای دیگر از رزمایش همدلی و احسان در گرمدره برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شهرداری گرمدره چهارمین همدلی و احسان شهر گرمدره با حضور امام جمعه گرمدره رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار گرمدره ،مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی ره، فرمانده حوزه ۱۲۷ بسیج، ائمه جماعات مساجد شهر و تنی چند از مسوولان شهری در مسجد جامع گرمدره برگزار شد.

در این رزمایش دکتر دادخواه شهردار گرمدره ضمن تاکید بر فرمایشات مقام‌معظم رهبری در موضوع مواسات و همدلی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا از آغازین روزهای شیوع این بیماری شهرداری گرمدره به همراه شورا، خیران و مردم دلسوز گرمدره با برگزاری چندین‌رزمايش تلاش کردند تا نیاز نیازمندان را تا حدودی رفع کنند و نگذارند بار سنگین مشکلات اقتصادی بیش از این بر شانه های آنان سنگینی کند.

وی ادامه داد: وظیفه اخلاقی همه آحاد مردم‌جوامع است که در چنین شرایطی در کنار مردم خود باشند و از کمک به یکدیگر دریغ نکنند که خوشبختانه مردم ما در این زمینه سربلند و سرفراز بیرون آمدند.

این مسوول ادامه داد: این امر نهضتی جهانی بودکه از سوی مقام معظم رهبری مورد توجه و تاکید قرار  گرفت که وظیفه ای اخلاقی و دینی برای همگان تلقی می شود.

شهردار گرمدره اظهار کرد: این همت همگانی با کمک های همه بزرگان صورت گرفت و خوشبختانه در ضد عفونی شهر نیز اتفاقات خوبی شکل گرفت.

دادخواه تصریح کرد: با عنوان خادمان مردم در تلاش هستیم بتوانیم قدمهای خوبی در این زمینه برداریم و مردم‌ هم‌ همیشه همراه و در کنار ما بوده اند.
دکتر دادخواه گفت: از همراهان خوب خود در دفتر امام جمعه و حوزه بسیج که همواره یاریگر مان بوده اند نیز تشکر می کنم.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.5.3.0
    V5.5.3.0