پنج‌شنبه, 2 ارديبهشت 1400
  • ساعت : ۱۲:۴:۵۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ 
  • تعداد بازدید : 26
  • کد خبر : ۴۰۳۴
    /  3
دیدار
دکتر دادخواه شهردار گرمدره در دیدار با اعضای نظام مهندسی شهر گرمدره مطرح کرد: ساختن شهری آباد در گروه قانونمندی و استفاده از فن آوری های روز است

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر گرمدره صبح امروز اعضای دفتر نظام مهندسی شهر گرمدره به مناسبت روز مهندس به دیدار شهردار گرمدره رفتند.
در این دیدار دکتر دادخواه شهردار گرمدره ضمن تبریک روز مهندس به فعالان این عرصه گفت: بدون شک حضور پویا و پررنگ این تلاشگران در عرصه های مختلف شهری همیشه مثمر ثمر بوده و ایجاد ساختارهای صحیح و اصولی در شهرسازی نوین دستاورد تلاش ها و خدمات ارزنده این قشر بوده است.

دادخواه گفت: تحکیم روابط وتعاملات بیشتر شما بزرگواران با مدیریت شهری بدون شک سبب ایجاد شهری امن و زیبا برای همه مردم خواهد شد‌.

وی در ادامه در راستای تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان گفت: باید دست در دست هم تلاش کنیم بتوانیم با قانونمندی و استفاده از فن آوری های روز دنیا در سازه های خود شهری ایمن و زیبا برای شهروندان مهیا کرده و نگذاریم  ساخت و سازهای غیرمجاز و خارج از اصول فنی و مهندسی آینده شهرمان را دستخوش نگرانی و بی تدبیری نماید.

شهردار گرمدره در آخر بیان کرد: ساختن فردای آباد در گروه تلاش های شما تلاشگران است که امیدوارم در این عرصه شاهد رشد و بالندگی مهندسان سرزمینمان باشیم.

امتیاز :  ۲.۰۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

    5.5.3.0
    V5.5.3.0