پنج‌شنبه, 2 ارديبهشت 1400
  • ساعت : ۱۹:۴۵:۵۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ 
  • تعداد بازدید : 33
  • کد خبر : ۴۰۵۳
    /  5
جلسه
دکتر دادخواه شهردار گرمدره در نشست با معتمدین شهر گرمدره مطرح کرد: مشکلات شهری به صورت اصولی و با اولویت پیگیری می شود

 

دکتر عباس دادخواه شهردار گرمدره در نشست با معتمدین شهر گرمدره ضمن تشکر از راهنمایی ها و فعالیتهای معتمدین شهر به عنوان بازوی حمایتی شهرداری اظهار کرد: بدون شک ظرفیت ها و پتانسیل های بی بدلیل معتمدین در جهت پیشبرد اهداف شهری و همچنین استفاده از ظرفیتهای بالقوه و بالفعل شان سبب رشد و تعالی فعالیتها در بخش های مختلف خواهد گردید.
دادخواه در ادامه این نشست ضمن اشاره به فعالیتهای شهرداری و موقعیت اقتصادی شهر گرمدره در بخش صنعت اظهار کرد: بررسی و موقعیت و مکان یابی برای شهرک صنعتی از جمله اولویت هایی است که در دستور کار مدیران شهری و مسوولان‌ امر قرار دارد.

وی همچنین‌با مورد توجه قرار دادن موقعیت استراتژیک جاده مخصوص به عنوان مسیر دسترسی استان‌های کشور مطرح کرد: این جاده با توجه به درآمد شهرداری نگهداری آن سالانه هزینه های گزاف بسیاری را بر دوش شهرداری گرمدره قرار می داد که با توجه به عدم توانایی شهرداری در این خصوص و رایزنی های بسیاری که توسط شهرداری صورت گرفت قرار بر این شده است که جاده مخصوص و رسیدگی ها و امور مربوط به نگهداری اش به اداره حمل ونقل جاده ای اداره راه محول گردد که متاسفانه همچنان باز هم شهرداری گرمدره امور مربوط به نگهداری این جاده را انجام میدهد.

این مسوول همچنین با اشاره به کمبود خطوط ویژه حمل و نقل عمومی و تدابیری که در خصوص تزریق ۱۰ دستگاه  ون و نیز ۲ اتوبوس به ناوگان حمل و نقل شهری گرمدره صورت گرفت تصریح کرد: ساعت رفت و آمد ون ها مشخص گردیده و شهروندان‌ می توانند با توجه به جدول زمانبندی های تعیین شده از خدمات ناوگان حمل و نقل عمومی شهر که توسط واحد حمل و نقل شهرداری اعلام خواهد شد بهره‌مند گردند.
 
وی همچنین خبر داد: پل رو گذر از روی جاده مخصوص به طرف گلزار شهدای شهر  نیز در حال بررسی و اقدام قرار دارد.
شهردار گرمدره بیان کرد:  در خصوص مشکلات ساکنین حریم‌ راه آهن ، پیگیری های لازم در حال انجام است و در جلسات هر هفته‌ی استان در مورد پیگیری های بیشتر قرار دارد.

دکتر دادخواه همچنین گفت: بررسی کیفیت آب گرمدره همواره مورد توجه مدیریت شهری قرار داشته و به دلیل اهمیت آن به صورت ویژه پیگیری شده است که در این زمینه  همکاری هایی در این‌باره با آبفا برای بررسی بهداشت و نظارت بیشتر بر آن در حال انجام است.

شهردار گرمدره در آخر  از مهمانان و توجه، پیگیری و حساسیت آنان به امور شهری تشکر کرد.

امتیاز :  ۴.۰۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

    5.5.3.0
    V5.5.3.0