پنج‌شنبه, 2 ارديبهشت 1400
  • ساعت : ۱۶:۴۵:۴۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ 
  • تعداد بازدید : 37
  • کد خبر : ۴۰۵۵
آیین تقدیر از كاركنان و زحمتكشان فضای سبز شهرداری
دکتر دادخواه شهردار گرمدره در آیین تقدیر از کارکنان و زحمتکشان فضای سبز شهرداری: کارگران و نیروهای خدمات شهری نماد کار و تلاش در جبهه مدیریت شهری هستند

 


  با حضور دکتر دادخواه شهردار گرمدره، حجت الاسلام والمسلمین حجازی نیا امام جمعه شهر،  جمعی از مسوولان، فرمانده حوزه ۱۲۷بسیج ، روءسای پلیس راه اتوبان تهران کرج، کلانتری گرمدره، خانواده های معظم شهداء و مردم شریف گرمدره ظهر امروز در نماز جمعه شهر  از تلاش های شبانه روزی و بی‌وقفه عوامل اجرایی و خدمات شهری و فضای سبز  این شهرداری ، در اجرای امور محوله وخدمت رسانی به شهرودان قدردانی  گردید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر گرمدره شهردار گرمدره،با بیان این مطلب که کارگران و نیروهای خدمات شهری نماد کار و تلاش در جبهه مدیریت شهری هستند و تلاش های هر روزه آنان از نگاه مردم و مدیریت شهری دور نیست و مردم هر روزه شاهد تلاش های بی وقفه این عزیزان هستند گفت: کارگران و تلاشگران واحد خدمات شهری و فضای سبز شهرداری، همواره و در هر زمان با بارش باران و برف و ...، تلاش ویژه‌ای در خدمت رسانی به مردم نشان داده اند.

وی با بیان این‌که قدردان زحمات نیروهای تلاشگر شهرداری هستیم، گفت: امیدوارم بتوانیم با تقویت ناوگان اجرایی واحد خدمات شهری، هر چه بیشتر به سمت خدمات دهی بهتر به شهروندان پیش برویم و از حجم زحمات عوامل اجرایی شهرداری در این قسمت بکاهیم.
دادخواه ادامه داد: تقدیر از زحمات شما عزیزان را بر خود فرض می دانیم و این نکته را هم نیز می دانیم که زیبایی و سلامت و پویایی شهر مرهون زحمات خالصانه شما است و تقدیر از شما تجلیل و تکریم از حافظان واقعی محیط زیست می باشد .

وی با اشاره به اقدامات شهرداری گرمدره در کنترل شیوع کرونا گفت: همواره نیروهای درگیر با بحران ها تلاش فراوانی می‌کنند؛ اما خدمات بی دریغ آنها کمتر مشاهده می‌شود. 
وی با بیان اینکه ماه‌هاست در ارتباط با مدیریت بحران و مسئله همه گیری بیماری کووید 19 سخن گفته می شود و  از نیروهای میدانی درگیر با این بیماری تقدیر می شود، گفت: امروز جا دارد به خدمات بخشی از نیروهای شهری اشاره کنم که بر اساس ماهیت فعالیت خود اقداماتشان کمتر دیده می شوند؛ چراکه شاید جامعه در جریان نباشد که، نیروهای شهرداری برای سلامت مردم تلاش کردند و حتا حوزه های اجتماعی، روابط عمومی شهرداری وحوزه فرهنگی نیز برای تامین امنیت اجتماعی مردم در همه گیری بیماری کووید 19 کوشیدند.
 دادخواه تاکیدکرد: این اقدامات با چالش هایی روبرو بوده که شاید در هیاهو و حجم اخبار متنوع مشاهده نشده؛ اما از باب قدرشناسی باید از این خدمات یاد کرد به خصوص در اسفند سال گذشته که بازار به علت تقاضای زیاد دچار شوک شد و در این فضا تامین مواد لازم دچار مشکل بود اما با وجود کمبود اقلام بهداشتی حوزه پشتیبانی شهرداری تلاش کرد مواد لازم را تهیه کند، و شهرداری به همراه خیران با برپایی و برگزاری چندین دوره رزمایش مواسات و همدلی اقلام مورد نیاز را برای خدمت رسانی به مردم فراهم کند.

شهردار گرمدره ادامه داد: همواره نیروهای درگیر با بحران ها تلاش فراوانی می کنند اما خدمات بی دریغ آنها کمتر قابل مشاهده است.

عباس دادخواه تاکید کرد: اگر شهرداری ها به مردم خدماتی ارائه می‌دهند با تکیه بر انجام کار درست در حوزه پشتیبانی است و نیروهای خدمات شهری در این مدت باوجود خطرها، بدون تعطیلی وظایف خود را انجام داده اند.
شهردار گرمدره تصریح کرد: از خدمات تمامی نیروها  و پشتیبانی  همه واحدهای شهرداری که در این مدت زحمات زیادی را کشیدند سپاسگزاریم و امیدوارم همچون جامعه که قدرشناس است و تفاوت بین خدمت رساندن و کوتاهی را درک می کند، از خدمات مجموعه شهری به درستی سپاسگزاری کنیم و تفاوت قائل باشیم.

گفتنی است در این مراسم  با اهدای لوح از تلاش و زحمات این تلاشگران فضای سبز  تقدیر و تشکر گردید.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.5.3.0
    V5.5.3.0