پنج‌شنبه, 2 ارديبهشت 1400
  • ساعت : ۱۶:۵۴:۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ 
  • تعداد بازدید : 47
  • کد خبر : ۴۰۵۷
توزیع بیش از ۱۰ هزار نهال میوه در بوستان‌های شهر
عباس دادخواه شهردار گرمدره به مناسبت فرارسیدن روز درختکاری و هفته منابع طبیعی مطرح کرد: توزیع بیش از ۱۰ هزار نهال میوه در بوستان‌های شهر

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر گرمدره آیین درختکاری به مناسبت هفته درختکاری و  منابع طبیعی با حضور دکتر دادخواه شهردار گرمدره،  امام جمعه گرمدره،رئیس شورای اسلامی شهر، فرمانده حوزه ۱۲۷بسیج ، روئسای کلانتری و پلیس راه اتوبان تهران کرج خانواده های معظم شهدا و ایثارگران وجمعی از مسئولین شهری در بوستان خانواده این شهر برگزار شد.
در این آیین دکتر دادخواه شهردار گرمدره از توزیع رایگان  بیش از ۱۰ هزار نهال مسمر(انواع نهال میوه) به صورت رایگان دربوستانهای شهر خبر داد.
دکتر عباس دادخواه شهردار گرمدره در ادامه ضمن تبریک فرارسیدن ۱۵ اسفند، روز درختکاری و آغاز هفته منابع طبیعی از عموم شهروندان جهت مشارکت در بزرگداشت این فریضه ملی معنوی دعوت به عمل آورده و گفت:درخت برای ما ایرانیان، نماد جاودانگی است و به‌ راستی که بخشی از حیات بشری مدیون درختانی است که در روال طبیعی زیست‌بوم‌ها، زیبایی خلق می‌کنند و به تلطیف هوا می‌پردازند.
 
 دادخواه اظهار کرد:تردیدی نیست که وجود درخت در محیط زیست، می‌تواند مزایای بسیار زیادی به بار آورد اما روز درختکاری، فقط یادآور کاشت نهال نیست؛ بخش دیگری از اشارات روز درختکاری، ممانعت از تخریب جنگل‌ها، مراتع و مناظر طبیعی دیگر است که یک تکلیف اساسی برای آحاد جامعه و نهادهای دولتی و … محسوب می‌گردد.
 
وی ضمن گرامیداشت روز درختکاری و تبریک این روز به دوستداران طبیعت و همه کسانی که خواستار هوایی سالم و زمینی پاک هستند بیان کرد:از عموم شهروندان دعوت می‌شود با کاشت یک نهال با رعایت موارد اقلیمی و دقت در گونه انتخاب شده، هدیه ای ماندگار از خود برای فرزندان و آینده شهر به یادگار گذارند و قدمی خیر در راستای شهر خود بردارند . 
شهردار گرمدره تصریح کرد:خادمان شما درمجموعه شهرداری گرمدره نیز در راستای حفظ و گسترش فضای سبز شهری نهایت تلاش و همت خود را همچون گذشته و بیش از پیش به کار خواهند بست.

امتیاز :  ۳.۰۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

    5.5.3.0
    V5.5.3.0