چهارشنبه, 29 ارديبهشت 1400
  • ساعت : ۱۷:۰:۵۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ 
  • تعداد بازدید : 42
  • کد خبر : ۴۱۱۴
    /  2
دیدار دكتر داراب خانی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان البرز و دكتر دادخواه شهردار گرمدره با امام جمعه شهر گرمدره
دکتر عباس دادخواه شهردار گرمدره: استمرار همکاری شهرداری گرمدره با معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری البرز

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر گرمدره ظهر امروز دکتر داراب خانی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان البرز به همراه دکتر دادخواه شهردار گرمدره به دیدار حجت الاسلام والمسلمین حجازی نیا امام جمعه شهر  رفتند.

 در ابتدای این دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین حجازی نیا ضمن خیرمقدم ، سال نو را تبریک گفته و اظهار کرد: خوشبختانه همدلی خوبی در بین مردم و مسوولان در شهر گرمدره وجود دارد و امیدوارم این همدلی و یکدلی همیشه پابرجا و مستدام  باشد. 

وی گفت: خوشحالیم که همدلی خوبی بین مردم و مسوولان در این شهر وجود دارد چرا که اگر این همدلی وجود نداشت بدون شک زمینه ساز مشکلات بسیاری برای  شهر و شهروندان می شد.

خطیب جمعه گرمدره بیان کرد: حتا شنیدن مشکلات مردم می تواند زمینه ساز همدلی بیشتر بین مردم و مسوولان گردد و گره از مشکلات بسیاری بردارد.
وی در آخر ضمن تشکر از فعالیتهای گسترده شهردار گرمدره در خصوص فعالیتهای پیشگیرانه در سطح شهر گرمدره تصریح کرد: از زحمات شهردار خدوم و بومی گرمدره تشکر می کنم که با توجه اوضاع کرونایی که در همه جهان وجود دارد به خوبی در کنار مردم شهر خود ایستاده است.

این مسوول در آخر اظهار امیدواری کرد:امیدواریم تازمانی که در این مسولیت هستيم منشأ خیر و برکات در این شهر باشیم  و بعد از ما به نیکی یاد کنند.


داراب خانی معاون اجتماعی پیشگیری از وقوع جرم دادگستری البرز نیز در این‌نشست ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سال نو گفت: آرزوی صحت‌ و سلامتی برای هم میهنان عزیز و رفع بیماری کرونا از سطح جامعه را از خداوند متعال دارم.


جعفر داراب خانی ضمن ابلاغ سلام گرم دکتر فاضلی رئیس کل دادگستری استان البرز و تشکر از زحمات امام‌ جمعه در ایجاد همدلی و همراهی بین مردم و مسئولین شهر و تعاملی که با حضور ایشان در این شهر  به‌ وجود آمده است بیان کرد:  امیدواریم که با ایجاد چنین همدلی و روشنگری برای مردم  در انتخابات پیش‌رو ، انتخابات پرشور وبدون از هرگونه حاشیه در این شهر  وکشور رقم بزنیم.

وی افزود: ما باید در سطح جامعه  اعتماد اجتماعی ایجاد کنیم تا جامعه بتواند از آینده خوب و مطمئنی در آینده برخوردار شود.
این ‌مسوول تصریح کرد: خوشبختانه فعالیتهای پیشگیرانه خوبی در سطح شهر گرمدره انجام شده که این فعالیتها در نوع خود در سطح کشور کم‌نظیر بوده و شهرداری گرمدره می تواند به عنوان الگوی مناسبی در سطح شهرداری ها کشور در این خصوص مطرح گردد.

دکتر عباس دادخواه شهردار گرمدره نیز  در این دیدار  اظهارداشت: هر شهر ایده آل باید در کنار توسعه عمرانی، توجه ویژه ای به مقوله های فرهنگی و اجتماعی نیز داشته باشد.

وی تصریح کرد: شهرداری و شورای شهر با توجه به وظیفه ذاتی که در حوزه ها فرهنگی و اجتماعی دارد می تواند تاثیر زیادی نسبت به ارتقاء آگاهی های عمومی و مهارت های زندگی بر اساس مبانی دینی و ارزشی داشته باشد.

دکتر دادخواه بیان کرد: شهرداری و شورای شهر گرمدره  در سنوات گذشته همکاری خوب و سازنده ای با معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری داشته و انتظار می رود در سال جاری نیز این همکاری استمرار داشته باشد.

امتیاز :  ۴.۵۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

    5.5.3.0
    V5.5.3.0