جمعه, 26 شهريور 1400
  • ساعت : ۲۱:۲۱:۱۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ 
  • تعداد بازدید : 86
  • کد خبر : ۴۲۵۷
دكتر عباس دادخواه شهردار گرمدره: به زودی مردم گرمدره شاهد افتتاح چندین پروژه عمرانی در سطح این‌شهر خواهند بود

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر گرمدره با توجه به اتمام چندین پروژه این شهرداری در بخش ورزشی، تفریحی و ترافیکی طی جلسه ای میدانی که شهردار گرمدره با مدیران و مسوولان واحدهای شهرداری در محل پروژه داشت هماهنگی های لازم برای اتمام و افتتاح این پروژه ها مورد بررسی و انجام قرار گرفت.

دکتر دادخواه در این‌جلسه اظهار کرد: با توجه به این که بیش از ۹۵ درصد این پروژه ها به اتمام رسیده است واحدهای مربوطه تلاش کرده تا پروژه های نام برده طی چند روز اخیر به اتمام رسیده و آماده بهره برداری گردد.

دادخواه بیان کرد: عزم‌مدیریت شهری بر آن است تا این پروژه ها از سوی مدیریت شهری برای هفته آتی با بهترین کیفیت آماده و تحویل شهروندان گردد.

وی همچنین تصریح کرد: هماهنگی های لازم برای اتمام صد درصدی پروژه ها با بهترین و با کیفیت ترین مصالح و ابزار به عمل آید.

این مسوول گفت: مردم شهر گرمدره لایق بهترین ها هستند و امیدوارم افتتاح این پروژه و دیگر پروژه ها سبب رشد، توسعه و نشاط شهری بیشتری در بین شهروندان شود.

شهردار گرمدره با بیان اين که در یک سال و نیم گذشته شیوع ویروس کرونا سبب رکود بسیاری از فعالیت شد اظهار کرد: این بیماری علاوه بر بروز و رکود مشکلات  اقتصادی در همه کشورها و در بین مردم نیر گردید و از سویی سبب رکود فعالیتهای عمرانی نیز گردید و همه گیری این بیماری و شرایط قرنطینه نیز شرایط فعالیت ها را دچار اختلال بسیار ساخت، اماهم اکنون با توجه به شناخت بیشتری که از این‌بیماری بدست آمده و شرایط تزریق واکسن در اقشار مختلف توانستیم گام هایی به صورت جهادی در بخش های مختلف از جمله فعالیت های عمرانی برداریم.

دادخواه عنوان کرد: مشکلات اقتصادی سال‌های اخیر و نوسانات قیمتی نیز شرایط دشواری را برای شهرداری ها و پیمانکاران در سراسر کشور بوجود آورده است که امیدوارم بتوانیم با گذر از این روزهای سخت به شرایط ثابتی دست یابیم و مردم‌شریف گرمدره طعم خدمتگزاری خادمان خود در تمامی سطوح‌بیش از گذشته احساس کنند.

دادخواه در آخر به مردم شریف گرمدره نوید داد: این پروژه ها در اواسط هفته آینده با حضور مسوولان و اقشار مختلف مردم دیندار و ولایی گرمدره افتتاح و آماده بهره برداری خواهد شد.

امتیاز :  ۴.۵۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0