جمعه, 26 شهريور 1400
  • ساعت : ۱۵:۳۲:۴۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ 
  • تعداد بازدید : 33
  • کد خبر : ۴۳۲۲
پیام تبریك شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر گرمدره به مناسبت عید سعید قربان.
نزول فیض ربّ العالمین است حلول «عید قربان» در زمین است بگیر آیینه دل را مقابل ببین نور ازل در مهبط دل حلول تازه داده فیض سبحان خوشا «ذی الحجه» روز «عید قربان»

 

 
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهرگرمدره؛ دکتر دادخواه  شهردار گرمدره و سعیدیان رییس شورای اسلامی شهر گرمدره با صدور پیامی عید سعید قربان ، جشن شکوفایی ایمان را تبریک و تهنیت گفتند:
 
عید قربان یکی از اعیاد بزرگ اسلامی است که یادآور زیباترین نمونه تعبّد انسان در برابر خداوند متعال است . برای حضرت ابراهیم علیه السلام فدا کردن فرزند دلبند خود ، در راه خدا ، امتحانی الهی بود که این عید یادآور آن است ، زیرا هر کس بتواند رضای خویش را فدای رضای حق کند ، از خواسته دل در راه خواسته خدا چشم بپوشد و از داشته ها و خواسته ها بگذرد ، به مرز عبودیت می رسد. اسلام نیز خواسته است که مسلمانان هر سال عید قربان را جشن بگیرند تا این اصول و ارزش های الهی را همواره مدّنظر داشته باشند و همواره برای تبعیّت از دستورات خداوند و کسب رضایت الهی آماده هرگونه ایثار و فداکاری باشند.
 
 اینجانبان فرا رسیدن عید سعید قربان ، جشن شکوفایی ایمان را به تمامی مسلمانان آزاده جهان ، هموطنان عزیز به ویژه مردم شریف و متدیّن شهر گرمدره تبریک و تهنیت عرض می نماییم . امید است در عرفه با زدودن زنگار معصیت از قلب هایمان و در قربان با قربانی کردن همه تعلقات دنیوی ، سر تسلیم در مقابل عزم و اراده الهی فرود آوریم و با اخلاص تمام ، در کسب و بهره وری از فیوضات و توفیقات الهی  موفق باشیم.

عباس دادخواه شهردار گرمدره 
داود سعیدیان رییس شورای اسلامی شهر گرمدره

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0