جمعه, 26 شهريور 1400
  • ساعت : ۰:۴۸:۵۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ 
  • تعداد بازدید : 41
  • کد خبر : ۴۳۳۲
مسوولان شهر گرمدره به مناسبت سالروز اقامه اولین نماز عبادی و سیاسی جمعه به دیدار امام‌جمعه شهر رفتند
حجت الاسلام والمسلمین حجازی نیا امام جمعه شهر گرمدره: نماز جمعه سنگر انقلاب است

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر گرمدره مسؤلین شهر گرمدره بمناسبت ۵ مرداد سالروز اقامه‌ اولین نماز عبادی سیاسی جمعه کشور به دیدار امام‌جمعه شهر رفتند.

در این دیدار مسوولان ضمن تبریک سالروز اولین نماز سیاسی و عبادی جمعه بعد از انقلاب به خطیب جمعه شهر و اعضای ستاد جمعه شهر خدا قوت گفتند.
همچنین در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین حجازی نیا امام جمعه شهر  گرمدره ضمن تبریک اين روز خجسته به تمام مردم گرمدره بر لزوم و اهمیت نماز جمعه در جامعه اسلامی تاکید کرد.
وی ایجاد وحدت و همدلی و همگرایی بین جامعه اسلامی را از جمله فواید و آثار برگزاری نماز جمعه در بین مردم‌برشمرد.

حجه الاسلام حجازی نیا امام جمعه شهر همچنین ضمن تبریک عید غدیر خم و تقدیر و تشکر از اعضای ستاد نماز جمعه  و فعالیت‌شان در طول سال گذشته نماز جمعه را قطب فرهنگی شهر و ملجائ و پناهگاه مومنین دانست.

 وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری  در خصوص نماز جمعه و مقایسه آمار و آثار قبل و بعد انقلاب و برکاتی که این امر معنوی در حل مشکلات شهر و شهروندان داشته گفت: نماز جمعه سنگر انقلاب است.

وی بیان کرد: خواهان  حمایت  و همراهی مسئولین شهری و ارایه راهکارهای لازم  در امر توسعه و تشویق  حضور پر شور  مردم  در این فریضه  عبادی و سیاسی هستیم.

 سعیدیان رئیس شورای اسلامی شهر نیز در این دیدار  ضمن تبریک اعیاد غدیر و سالروز اقامه اولین نماز جمعه به اعضای ستاد نماز جمعه و مسئولین شهری و گرامیداشت نام و یاد امامان جمعه سابق و اعضای سابق، نماز  جمعه را یادگار ماندگار امام راحل و میعادگان و محل حضور مومنین جهت انجام فریضه عبادی سیاسی و کسب فیض معنوی و اخذ توشه زاد و توشه معنوی در جهت طی طریق بندگی در طول هفته برشمرده و خواهان رونق و صفای بیش از پیش نماز جمعه و استفاده از توان و پناسیل نخبگان و جوانان مشتاق در ستاد شدند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0