جمعه, 26 شهريور 1400
  • ساعت : ۰:۵۹:۲۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ 
  • تعداد بازدید : 42
  • کد خبر : ۴۳۳۳
خادمان نماز جمعه گرمدره تجلیل شدند
خادمان، پیشکسوتان و اعضای ستاد نمازجمعه گرمدره طی مراسمی به مناسبت پنجم مرداد سالروز نخستین اقامه نماز جمعه بعد از انقلاب در کشور با حضور امام جمعه شهر و مسوولان شهری تجلیل شدند.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر گرمدره  امام جمعه گرمدره در این آیین گفت: نماز جمعه محور اتحاد و همبستگی در برابر بدخواهان نظام اسلامی است و این نماز سیاسی و عبادی قوی ترین پایگاه و مهمترین مرکز برای تحقق اتحاد ملی و انسجام اسلامی و به عنوان مرکز اجتماع باشکوه دینی و سیاسی هفتگی مردم مطرح است.

حجت الاسلام والمسلمین حجازی نیا افزود: دشمنان انقلاب اسلامی با استفاده از حربه اختلافات داخلی، افزایش مطالبات غیرمنطقی، تبلیغ ناکارآمدی حکومت اسلامی و ایجاد اختلاف و تشنج در حکومت اسلامی درصدد فاصله انداختن بین خدمتگزاران نظام و مردم هستند که با هوشیاری و همبستگی ملت ایران، این دشمنان در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام مانده اند.
خطیب جمعه شهر گرمدره نماز جمعه را رمز وحدت و یکرنگی پیرامون قرآن دانست و گفت: نماز جمعه در جامعه وحدت و یکپارچگی است و جامعه ای که نمازجمعه در آن اقامه می‌شود وحدت و یکپارچگی باید در آن مشاهده شود و وحدت بر مبنای توحید که یکی از شاخه‌های آن ولایت به شمار می‌رود از اثرات نمازجمعه است.
وی افزود: امامان جمعه نقش بی‌بدیلی در رفع مشکلات مردم، ترویج فرهنگ اخلاق مداری در جامعه و تحکیم وحدت بین اقشار مختلف مردم و مسئولان دارند و قطعا مجریان و دست اندرکاران نمازهای جمعه سهم بسزایی در خیرات و برکات نماز ایفا می کنند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0