دوشنبه, 8 آذر 1400
  • ساعت : ۱۶:۳۳:۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ 
  • تعداد بازدید : 25
  • کد خبر : ۴۶۰۵
پیام تبریك اعضاء شورای شهر گرمدره به مناسبت هفته بسیج

به گزارش روابط عمومی شهرداری گرمدره، اعضای شورای اسلامی شهر گرمدره به مناسبت آغاز هفته بسیج با صدور پیامی این هفته را به بسیجیان مخلص و متعهد تبریک گفتند. 

متن این پیام بدین شرح است:

هفته بسیج یادگار ارزشمند حضرت امام خمینی (ره) برای تحقق آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و شجره طیبه و مجموعه‌ی باشکوهی از یگانگی، هم دلی و هم صدایی است که جامعه را به سمت ارزش های والای اسلامی رهنمون می کند.

احساس مسئوليت و تعهد در برابر انقلاب ، شناخت نسبت به شرایط زمان و مکان، حماسه آفرینی‌ها و فداکاری‌های این مجموعه انقلابی، تنها محدود به دوران دفاع مقدس نبوده بلکه در تمام دوران حیات انقلاب اسلامی و امروز هم در مقابله با ویروس کرونا در کنار ملت در ابعاد مختلف، مشهود است و وظیفه‌ی تک تک ماست تا با ترویج و تبلیغ فرهنگ اصیل بسیج در راستای گسترش و تقویت روحیه ی ایثار و از خودگذشتگی ، مسیر اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی را هموار نماییم.

اینجانبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) و شهدای والامقام ، فرا رسیدن هفته بسیج را به بسیجیان دریا دل ایران اسلامی بویژه خواهران و برادران بسیجی شهر گرمدره تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال سربلندی ایران اسلامی و توفیق خدمتگزاری و ادامه راه شهیدان را تحت منویات فرماندهی معظم کل قوا برای همگان مسئلت می‌نماییم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0