• ساعت : ۲۰:۰۹
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ 
  • تعداد بازدید : 208
  • کد خبر : ۵۷۵۹
یک همت معادل
هزار میلیارد تومان اعتبار عمرانی
جهت احداث پروژه های عمرانی
طی نشست فوق العاده شورای اداری شهرستان کرج دکتر نجفی با اشاره به تخصیص اعتبار هزار میلیارد تومانی نوید احداث پروژه های متعدد را در شهرگرمدره به مردم داد

یک همت اعتبار درجهت احداث پروژه های عمرانی و خدماتی در شهر گرمدره 

 

طی نشست فوق العاده شورای اداری شهرستان کرج دکتر مسعود نجفی نوید تخصیص یک همت، معادل هزار میلیارد تومان در جهت احداث مراکز فرهنگی و تفریحی از محل منابع بودجه شهر گرمدره را داد.

 

این مسئول ضمن اشاره به برگزاری این جلسه با گذشت ۲دهه از شهر شدن گرمدره، در محل خانه خدا و اشاره به اهمیت مسجد محوری، نبود یک محل مناسب را در این زمینه مزید برعلت دانست.

 

شهردار گرمدره با اشاره به سخنان دکتر سرشار امام جمعه محترم مبنی بر رشد جمعیتی شهر گرمدره و نبود زیرساخت‌های حیاتی از جمله فرهنگسرای جامع در حق جمعیت پنجاه هزار نفری شهرگرمدره، به تخصیص اعتبارات لازم در این زمینه پرداخت.

 

دکتر نجفی در ادامه به برنامه ریزی و تخصیص اعتبار لازم پس از اخذ نظر دستگاه‌های نظارتی در زمینه احداث فرهنگسرای جامع، استخر سرپوشیده، مجموعه چند منظوره ورزشی و بازار روز اشاره و نوید شروع عملیات اجرایی این مهم با عقد قرارداد با قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) در سال ۱۴۰۳ و تکمیل آن در سال ۱۴۰۴ به مردم شریف شهرگرمدره را داد.

 

 

 

#شورای_اداری_شهرستان_کرج

#دولت_کار_و_فعالیت 

#امید_آفرینی

#عمران_و_آبادانی

#روایت_خدمت

#شهر_من_گرمدره 

#مسعود_نجفی_شهردار_گرمدره

 

 

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0